0850 595 08 33
0532 636 88 33
Büyükdere Cad. No:91 Kent Apt. Kat:2 Mecidiyeköy İST
info@dentaturk.com
İmplant Fiyatları
İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları, kullanılacak implant markasına ve uygulanacak tedavi yöntemine göre değişmektedir. En güncel implant fiyatlarını öğrenmek için ekranda gördüğünüz ‘WhatsApp Desteği’ne tıklayabilir veya kliniğimizi arayabilirsiniz.

İnsanların ağızlarında bulunan dişler, pek çok farklı sebepten ötürü bulundukları yerden düşer, dökülür ya da kırılma sonrasında yerlerinden alınırlar. Bazıları için var olan diş eksikliği çok önemli bir konu olmaz. İmplant fiyatları nı merak ediyoruz Fakat ilerleyen zaman ile beraber ya da ön ve arka dişlerde yaşanmakta olan diş kayıpları yalnızca görünüm anlamında insanların sorun yaşamasına neden olmaz, bununla beraber de birçok farklı sorunun ortaya çıkmasına neden olabilir. İmplant uygulaması ise ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana insanların büyük bir kısmının üzerinde durduğu konular içerisinde yer alıyor. İlk zamanlar implant uygulaması yalnızca yurtdışında uygulanıyordu. Bundan dolayı da pek çok kişi ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez bu tedaviyi yaptıramıyorlardı. Fakat ilerleyen zaman ile beraber bu konuda değişimler oldu ve pek çok kişi de artık 2019 yılında implant fiyatları konusunda ciddi araştırmalar yapmaya başladı.

GÜNCEL İMPLANT FİYATLARI

ORTALAMA İMPLANT FİYATLARI KDV Dahil %8
Kemik İçi Tek Diş İmplant fiyatı  1050 TL
Tek Diş Sert doku greftleme fiyatı  450 TL
Overdenture Tek Diş Hassas Tutucu fiyatı hariç (Tek Çene)  1200 TL
OverdentureTek Diş Hassas Tutucu fiyatı hariç (Çift Çene)  2350 TL
Veneer Kron ( Zirkonyum) Tek Diş (Metal Ücreti Hariç) 400 TL
Veneer Kron ( Porselen ) Tek Diş (Metal Ücreti Hariç) 400 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen ) Tek Diş 850 TL

Not : Fiyatlar Klinik Politikalarına Göre Değişim Gösterebilmektedir.

Ülkemizde ilk defa uygulanmaya başladığı zaman implant diş fiyatları oldukça yüksekti. Bu yükseklikten dolayı da implant diş yapımı insanlar için birçok farklı sıkıntıyı da beraberinde getirebiliyordu. İlerleyen zamanla birlikte çok daha fazla kullanılmaya başlamasıyla beraber ise artık implant tedavisi birçok kişinin kolaylıkla gerçekleştirebildiği tedavi çeşitleri arasındaki yerini de almış oldu. Böylesine fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlaması ile beraber ise implant fiyatları araştırmaları daha öncesinde olmadığı kadar ciddi oranlarda artış gösteriyor.

İnsanların büyük bir kısmı, 2019 yılı içinde implant fiyatları incelemelerini yapmadan bu tedavinin oldukça yüksek fiyatlara yapıldığını düşünüyorlar. Bu düşünceye sahip olmalarındaki en büyük etkenlerden bir tanesi ise geçmiş dönemlerde fiyatların insanlar için oldukça ciddi anlamda yüksek olmasıydı. Böyle olunca da birçok kişi ne kadar istese de implant yerine farklı tedavileri yaptırmayı tercih ediyorlardı. Ancak ilerleyen zaman ile beraber, birçok konuda olduğu gibi implant diş konusunda da oldukça etkili çalışmalar yapılmaya başladı. Var olan bu çalışmalar neticesinde ise artık insanların büyük bir kısmı tam anlamıyla istemiş oldukları çalışmalar ile beraber diledikleri dişlerinin yerine implant uygulamasını yaptırabiliyorlar.

Oldukça detaylı bir uygulama olduğu için insanların implant fiyatları ile alakalı yaptıkları incelemelerde önem vermeleri gereken en önemli şeylerden biri, bu konuda deneyimli kişiler ile çalışmak olmalı. Çünkü her ne kadar günümüzde implant çalışmaları yapmakta olan isimlerin sayısında artış kendini gösteriyor olsa da bu kişilerin hepsi ne yazık ki implant ile alakalı tam olarak deneyime sahip olmadığından; yaptıkları yanlış uygulamaların sonrasında implant çeneye istenildiği gibi uyum sağlamıyor. Böyle olunca da çok kısa bir süre içerisinde yapılan implantlarda sorunlar oluşuyor, bu sorunların çok daha ileri boyutlara çıkmaması adına da bulundukları yerden çıkartılıyorlar.

Bu tarz olumsuzluklar ile karşılaşmak istemeyen kişilerin ise implant fiyatları incelemelerinde üzerinde durmaları gereken en önemli konulardan bir tanesi, mutlaka implantlar ile alakalı deneyimli kişiler ile çalışmak olmalıdır. Başta çene kemiği olmak üzere ağız yapısı konusunda yapılacak olan incelemelerin sonrasında kişinin çenesinin implanta uygun olup olmadığı ile alakalı gerekli incelemeler gerçekleştirilir. Eğer ki gerekli olan tüm detayların üzerinde dikkatlice durulursa, belirli bir sürede yapılacak olan tedavi ile beraber öncelikli olarak çene implanta hazır hale gelecek, ardından da implant ilgili yere yerleştirilecektir. İmplantın sorunsuzca bu bölgeye yerleştirilmesi sonrasında yalnızca güzel bir görünüm ortaya çıkmayacak, bununla beraber isteğe bağlı tarzdaki protez uygulamalar da kolaylıkla gerçekleştirilecektir.

Bizi Bu Aramalarda da Bulabilirsiniz : 2019 İmplant fiyatları , implant diş , diş implantı , diş implant fiyatları , implant nedir , implant tedavisi , implant ne kadar , implant markaları ve fiyatları gibi aramalarda bize ulaşmanız mümkündür.