0850 595 08 33
0532 636 88 33
Büyükdere Cad. No:91 Kent Apt. Kat:2 Mecidiyeköy İST
info@dentaturk.com
Porselen Diş Fiyatları
Porselen Diş Fiyatları

Porselen Diş Fiyatları

Yetişkin insanlar hastalık ya da çeşitli kazalar nedeniyle dişlerinde oluşabilecek kırılma, düşme, renk değişimi gibi nedenlerden dolayı dişlerine kaplama yaptırmak istemektedir. İnsanların ilk sordukları sorular arasında porselen diş fiyatları bilgileri gelmektedir. Bu olay operasyon yapılacak olan diş sayısı ve dişin yapısına göre değişecektir. Diş yüzeyine plakalar şeklinde yapıştırıldığı için kullanılacak olan sayı fiyatları etkileyecektir. Daha sağlam ve sağlıklı dişlere sahip olmak isteyenler porselen diş fiyatları hakkında araştırmalar yaparak kaplama seçeneklerini değerlendirebilirler. Merkezimizde ağız sağlığı için en güvenilir ve iyi çalışmalar yapılarak en uygun tedaviler uygulanmaktadır. Hastalarımızın yüz estetiğinin oluşturulabilmesi için dişlerinin yapısı düzeltilmeli ve güzel görünmesi sağlanmalıdır. Porselen diş fiyatları hastanın tercih edeceği kaplama özelliğine göre değişecektir.

Diş Kaplaması Yaptıracaklar

Birçok insan diş rahatsızlıkları sonucunda diş kaplaması talep ederken, bazı insanlar dişlerinin estetik görünümünü sağlamak için kaplama tercih etmektedir. İnsanlar bu tercihlerini yaparken öncelikle porselen diş fiyatları seçeneklerini değerlendirmektedirler. Diş kaplaması yaptırmak isteyen bir kişinin öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmaları istenmektedir. Gelişim çağında olan kişilere hangi nedenle olursa olsun diş protez uygulamaları yapılmamaktadır.

Hangi Diş Kaplamasını Yaptırmalıyım?

İnsanların ağız ve diş yapılarına göre farklı diş kaplama çeşitlerini kullanıyoruz. Merkezimizde tüm hastalarımıza diş kaplama çeşitleri olan, metal destekli kaplama, zirkonyum kaplama, porselen kaplama, laminate diş kaplaması çeşitlerini gösteriyoruz ve hastamızın seçeceği ürünü dişlerine uyguluyoruz. www.disuzmanim.com sitemizde tüm diş kaplama çeşitlerini görebilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Hastalarımızın diş yapılarına göre kendilerine en uygun olabilecek kaplama türünü öneriyoruz. İsteyen hastalarımıza full porselen kaplama yaparak daha rahat kullanım sunuyoruz.

Kaplama İşleminin Yapılışı

Diş sağlığı için yaptığımız tüm diş kaplama ürünlerinin uygulanabilmesi için, kaplama yapılacak olan diş yüzeyinde ince bir temizlik yapıyor ve hazırladığımız kaplama çeşidi plakasını özel yapıştırıcı ile diş yüzeyine yapıştırıyoruz. Porselen kaplamalarımızda hastalarımıza ortalama 10 yıl sorunsuz kullanım garantisi veriyoruz. 10 yıl sonunda kontrol yapıyoruz ve öncelikle değiştirmeye çalışıyoruz. Süresi dolan kaplamalar değiştirilmediğinde bazı hastalarda diş eti rahatsızlığına neden olabilmektedir. Bu süre dolmadan her hangi bir sorun yaşayan hastalarımızda gerekli kontrolleri yapıyor ve değiştirilmesi gerektiğinde kaplamaları değiştiriyoruz.

Porselen Kaplamalar

Merkezimizde tedavi olmak isteyen hastalarımız online randevu oluşturabilir ve istedikleri zaman gelerek tedavilerini yaptırabilirler. İnsanlar genellikle porselen kaplama tercih etmektedir. Uygulama yapılacak diş durumu ve sayısına göre hastamıza porselen kaplama fiyatlarını çıkartıyor ve en uygun fiyatlara yapmaya çalışıyoruz. Tüm dişleri için estetik çalışması yapılmasını isteyen hastalarımıza full porselen kaplama yöntemini uyguluyoruz. Bu yöntem ile istenilen diş görünümüne daha kolay ulaşılabilmektedir. Tüm kaplama çeşitlerimizi dişlerin durumuna göre 2 ya da 3 seansta gerçekleştiriyoruz. İlk seansta diş ölçüsü alınmakta ve seçilen kaplama türünde uygun plakalar hazırlanmaktadır. Son seansta ise yapıştırma işlemi yapılarak gerekli tedaviyi tamamlıyoruz.