0850 595 08 33
0532 636 88 33
Büyükdere Cad. No:91 Kent Apt. Kat:2 Mecidiyeköy İST
info@dentaturk.com
Zirkonyum Fiyatları
Zirkonyum Fiyatları

Zirkonyum Fiyatları

Doğal ve estetik dişlere sahip olmak isteyenlere dişlerin düzgün ve beyaz görünmesi için hiçbir işlem yapılamayacak seviyeye gelindiğinde doktorlar tarafından tavsiye edilen zirkonyum dişler sağladığı sağlıklı ve güzel görünüm nedeni ile birçok kişinin de ilk tercihi olmaktadır. Ön dişlerde daha sağlam olması için implant tedavisi sonrası yapılan zirkonyum fiyatları firmalar arası değişiklik göstermektedir. Bu sağlam ve ömürlük dişleri kendisine ulaşan müşterilerine en uygun fiyatlar ile sunan firmamızın müşterilerimizin faydalanmaları için de belli dönemlerde kampanyalarda yapmaktadır.

Zirkonyum Diş Avantajları

İçerisinde bulundurduğu maddeler ile dişlerde renk değişimi ve kırılma gibi sorunlarının önüne geçen zirkonyum fiyatları nedeni ile de hastaların ilk tercihi olmaktadır. Estetik görünüm için şart olan zirkonyum dişlerin diş etlerine de zaman vermemesi ve değişiklik yapılmak istenildiğinde de hiçbir zorluğun yaşanmaması bu diş tedavisi yönetimini avantajlı hale getirmektedir. Porselen dişlere oranla daha canlı görülen ve bu özelliğini uzun yıllar kaybetmeyen zirkonyum fiyatları ile ilgili firmamız müşteri hizmetlerinden bilgi alabilir ve yine bu birimden alacağınız randevu ile diş tedavinize başlayabilirsiniz.

Zirkonyum Diş Bakımı

Hastalara zirkonyum fiyatları için uygunluk sağlayan firmamız diş bakımı konusunda da çeşitli bilgiler vererek olası sorunların önüne geçmektedir. Uzman doktorlar nezaretinde yapılan zirkonyum dişlerin bakımında kullanılacak diş fırçası mutlaka doktor tavsiyesi için alınmalı ve diş ipi ile düzenli olarak temizlenmelidir. Belirli olarak doktor kontrolüne de gidilmesi gerekilen zirkonyum diş bakımında bir süre soğuk, sıcak ve sert tüketim yapmaktan uzak durulmalıdır.

Zirkonyum Diş Nasıl Yapılıyor?

Diş rahatsızlığı yaşan kişiler için zirkonyum fiyatları kadar nasıl yapıldığı da önemlidir. Bu konuda hastaları detaylı şekilde bilgilendirerek akıllarında soru işareti bırakmayan firmamızda bulunan doktorlar öncelikle dişleri bir miktar küçültürler. Daha sonra ağza uygun kaşıklar ve özel ölçü maddeleri ile ağzın ölçüsü alınarak ölçü laboratuvar da dişe uygun şekilde zirkonyum ve porselen karıştırılarak dişe uygun hale getirilir. Son olarak ise ağzın son bir ölçümü yapılarak özel yapıştırıcılar ile diş etine monte edilir. Hastanın sağlıklı dişlere sahip olmasını sağlayan zirkonyum fiyatları konusunda kampanyalarda yapan firmamız hastalara da bu şekilde yarar sağlamaktadır.

Zirkonyum Diş Yapımında Ağrı

Tüm diş tedavilerinde olduğu gibi zirkonyum dişlerde de bir miktar ağrı olacaktır. Bu ağrıyı en aza indirmek için ise firmamızda tedavi incesi lokal anestezi uygulanıp diş tedavi süresi boyunca da diş etlerinin sıcak ve soğuktan etkilenmemesi için protez diş takılır. Diş yenilenmesinde de aynı işlemin uygulandığı firmamızda dişlerin 20 yaşından sonra çene gelişiminin yavaşlamasından dolayı önerilmemektedir. Doğal yollardan kesinlikle kırılma veya düşme sorunlarının yaşanmadığı zirkonyum dişlerde çarpmaya bağlı olarak bozulmalar olabilir. Bu durumlarda ise firmamız dişleri en uygun şekilde kurtararak tedavilerini yapmaktadır. Diş tedavilerinin ağrısız olmasına büyük önem veren firmamızda dişlerin küçültülmesi sırasında da diş minelerine kesinlikle zarar verilmemektedir.